Angielski Kids 3-5

• Play Me

Nasz program nauczania angielskiego opiera się na aktualnej wiedzy naukowej dotyczącej uczenia się małych dzieci. Staramy się, aby sposób uczenia podczas naszych zajęć był zbliżony do sposobu w jaki dzieci uczą się języka ojczystego. Nasze zajęcia są zaplanowane jako forma zabawy z językiem stąd wykorzystujemy liczne rekwizyty, ruch oraz gry. Dzięki temu dzieci chętnie przychodzą na zajęcia i pozytywnie kojarzą język angielski, co będzie profitować przez całe ich życie. Co wyróżnia tą metodę to – zabawa, -ruch, -gry, -powtarzanie.

Celem programu jest:

• zapoznanie dzieci z kilkudziesięcioma wyrazami i zwrotami w języku angielskim
    • ćwiczenie prostych reakcji językowych w języku angielskim
    • ćwiczenie intelektu naszych uczestników
    • stworzenie pozytywnego skojarzenia z językiem angielskim
    • budowanie poczucia własnej skuteczności w sytuacji uczenia się
    • ćwiczenie umiejętności poznawczych (koncentracja, pamięć, spostrzegawczość)

Zajęcia od września do czerwca. Zapraszamy do zapisów do grup na nowy rok szkolny!

• Nowatorska metoda deDOMO

Nowatorska metoda deDOMO opiera się na prostym spostrzeżeniu, że to w domu codziennie nadarzają się dziesiątki powtarzalnych okazji, które można świetnie wykorzystać do nauki języka.„Angielski dla rodziców” podpowiada jak to zrobić w formie gry i dostarcza solidnej porcji wiedzy – bardzo świeżego, współczesnego języka angielskiego, doskonale odpowiadającego potrzebom komunikacyjnym i rzeczywistym zainteresowaniom współczesnej rodziny. Dzięki temu każdy rodzic poczuje się pewnie, by podjąć zabawę z dzieckiem. Ale to nie wszystko – deDOMO „uzbroi” Mamę i Tatę w gotowy do wykorzystania system motywacyjny, który naprawdę działa.

W zabawie każdy wygrywa – rodzice, bo mogą być dumni z tego, jak ich dzieci uczą się nowych słów i zwrotów, a nawet wyrabiają odruchy językowe. Wygrywają też dzieci i to podwójnie – grają w grę, w której zdobywają różne korzyści, i jakby przy okazji – wiedzę.

Projekt deDOMO wpisuje się w najnowsze trendy w wychowaniu dzieci, nawiązując do coraz popularniejszego tzw. slow parenting czyli rodzicielstwa, które stawia na rodzinną bliskość i naturalny rozwój dzieci, a nie edukacyjny wyścig.