O szkole językowej Let's Talk
  • Dlaczego My?

Harmonijny plan zajęć dostosowany do potrzeb kursantów. To ty decydujesz w które dni tygodnia chcesz uczęszczać na kurs, w jakich godzinach .

Efektywny system nauczania i pracy odznaczający się idealnym przygotowaniem lektorów do zajęć, którzy wykorzystują nie tylko tradycyjne podręczniki ale również gry komunikatywne podczas których kursant bawi się językiem i nauką.

Urozmaicony wieloma atrakcjami rok szkolny będący dla kursanta miłą przygodą z językiem angielskim, niemieckim, francuskim, hiszpańskim, włoskim, rosyjskim, norweskim Nie wolno zapomnieć, że nasza szkoła nie tylko uczy ale i może wypełniać wolny czas różnymi warsztatami tanecznymi czy spotkaniami ze znanymi osobami oczywiście w ramach zabawy z językami.

Specjaliści językowi – to oni prowadzą kursy w naszej szkole, a dobierani są w zależności od grupy wiekowej i poziomu zaawansowania.

Skuteczna praca wszystkich lektorów a także i administracji pozwalająca na szybkie uzyskanie informacji oraz uporanie się z wszelkimi formalnościami dotyczącymi zapisów i płatności.

Organizacja pierwsza klasa! Każdy z kursantów dostaje kalendarzyk zajęć w którym zawarte są wszystkie terminy kursu, harmonogram dotyczący poziomu, lektora prowadzącego oraz płatności, a także gadżety szkolne pomagające w nauce oraz system motywacyjny Let’s Talk Book

Fachowe podejście lektora do każdego z kursantów. Tutaj każdy uczeń podczas zajęć czuje się jak w domu. W każdej chwili może liczyć na pomoc swojego lektora. Nasi specjaliści otwarci są na każdą prośbę, nie tylko związaną z kursem.

Egzaminy poziomowe przeprowadzane są pod koniec każdego semestru. Po egzaminie kursant otrzymuje raport w którym zawarte są wszelkie informacje o postępach. Po egzaminie końcowym kursant oprócz raportu otrzymuje także certyfikat.

Nowoczesne metody nauczania w których wykorzystywane są różnego rodzaju środki dydaktyczne np. tablice interaktywne, oprogramowania , laptopy, multimedia, projektory.

Gościnność – to jedna z wielu cech, którymi cieszy się nasza szkoła. Tutaj poczujesz się jak we własnym domu. Zajęcia prowadzone są w miłej atmosferze, którą potwierdzają wypowiedzi naszych kursantów, jak i ich rodziców.

Liczne promocje.

Indywidualne kursy dostosowane są wyłącznie do twoich potrzeb. To ty decydujesz o systemie nauczania, a także masz wpływ na program kursu.

Satysfakcjonujące wyniki naszych kursantów oraz zadowoleni rodzice potwierdzają nasz profesjonalizm i dobrą jakość.

• Język obcy Twój klucz do sukcesu!

• Nauka i zabawa już dla 3 latków
    • Ciekawe i różnorodne lekcje dla dzieci
    • Efektywne kursy dla młodzieży i dorosłych
    • Małe grupy 5-8 osób